KURUMSAL WEB TASARIMI ; Rota Kurumsal Profesyonel ve kurumsal web tasarım konusunda İstanbul daki firmalar arasında en uygun çözümleri sunar.İstanbul merkezli web tasarım firmaları arasında 1999 yılından günümüze yüzlerce kurumsal web tasarımı referansımız ile en güncel web dizayn tekniklerine sahip web sitelerini üretip müşterilerimize sunuyoruz.Gelişen teknoloji ile birlikte sürekli ekibimizi geliştirip sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Kurumsal Web Sitesi
9000 TL + Kdv
Sitenizde aşağıdaki Hiyerarşiye göre potansiyel olarak eklenebilecek tüm sayfalar gösterilmiştir.Ek sayfalar yapılabilir.ihtiyacınıza göre düzenlenebilir.
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLERİMİZ
PROJELERİMİZ
İLETİŞİM
SİTE İÇİ SEO YAPILANDIRMASI
ANAHTAR KELİME ANALİZİ VE HEDİYE BRONZ PAKET SEO ÇALIŞMASI
WEB TASARIM

HTML 5 WEB TASARIM

2013 Yılı itibariyle Teknolojinin nimetlerinden  en büyük ölçüde yararlanabilen ve en gelişmiş web teknolojileri html5 kodlama ile sağlanmaktadır.Büyük siteler örneğin Youtube  bile Html5 ile güçlendirilmiştir.Size tasarlayacağımız sitelerde Html5 Standart olarak gelmektedir.Bu teknolojinin yanısıra Görselleştirme alanında kullanılan Css3 teknolojiside sisteme entegre edilmiştir.Rota Kurumsal ile her zaman en güncel teknolojiye sahip olursunuz.

WEB TASARIM

WORDPRESS WEB TASARIM

WordPress Tüm dünyada milyonlarca site tarafından kullanılan güçlü bir Açık kaynak kodlu kişisel yayın yapma platformudur.Sunmuş olduğu basit kullanım şekli ile deneyimsiz kullanıcıları bile çok kısa bir süre içinde kendine adapte eder.Ücretsiz olarak dağıtılan milyonlarca görsel teması ve eklentileri vardır.Biz Sizlere WordPress ile ilgili olarak wordpress in ilk çıktığı 2001 yılından beri geliştirdiğimiz deneyimimizi sunuyoruz.Wordpress yazılımını istediğiniz şekilde özelleştirerek sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek hale getiriyoruz.

WEB TASARIM

JOOMLA WEB TASARIM

Joomla! açık kaynaklı bir içerik yönetim platformudur. Joomla!’nın güçlü eklenti özellikleri ile sahip olacağınız bir sitede neredeyse yapabilecekleriniz sınırsızdır.joomla ile kişisel bir blogdan öte alış veriş siteleri,gelişmiş resim galerileri olan siteler,Web dizinleri ve aklınıza gelebilecek tüm konularda özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.1999 yılından beri Joomla ile siteler geliştiriyoruz ve kendimizi bu konuda oldukça başarılı buluyoruz.Sizlere joomla ile ilgili olarak tüm hizmetleri verye hazırız.

MOBİL WEB TASARIM

Mobil Uyumlu Web siteleri, web sitesinin içeriğinin ziyaretçinin kullandığı cihaza göre şekillendirilmesidir.Hazırladığımız sitelerde Mobil web tasarımı varsa kullanıcının Web sitenize girdiği cihaz ve teknoloji ne olursa olsun  Web sitesi bu cihaza göre senkronize olur ve kayıpsız bir şekilde görüntülenir.

WEB TASARIM

WEB TASARIM HİZMET ALANLARI : Kadıköy Web Tasarım – Bostancı Web Tasarım – Suadiye Web Tasarım – Şaşkınbakkal Web Tasarım – Fenerbahçe Web Tasarım – Kızıltoprak Web Tasarım – Üsküdar Web Tasarım – Şişli Web Tasarım – Beşiktaş Web Tasarım – Mecidiyeköy Web Tasarım – Levent Web Tasarım – Etiler Web Tasarım – Bebek Web Tasarım – Maltepe Web Tasarım – Acarkent Web Tasarım – Çekmeköy Web Tasarım – Ataşehir Web Tasarım – Nişantaşı Web Tasarım