WordPress Benzer Yazıları Göstermek

Wordpress Benzer Yazıları Göstermek

WordPress related post – WordPress tarafından yazılan benzer yazılar eklentisi benzer yazılarınızı  etiketlere göre sıralar ve feed (besleme bağlantısı) çıktısındada gösterir.

Yet Another Related Posts Plugin – WordPress kullanıcıları tarafından en çok kullanılan eklentilerin başında gelen Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) benzer yazılarınızı  en iyi şekilde gösterir.hatta bu eklenti o kadar çok beğenilmiştirki google kurucularından matt cuss bile bu eklentinin kullanılmasının seo açısından yararlı olduğunu belirtmektedir. benzer yazıları önbelleğinde tutarak sorgu sayısını optimize eder ve hızlı bir sayfa geçişi sağlanır.

Contextual Related Post – Diğer çok kullanılan benzer yazılar eklentilerinin başında gelen contextual realted post eklentisi benzer yazıları gösterirken oldukça esnek bir ayar kontrolü sağlar.Bu eklentiyi de denemenizi öneririz.

Related Posts by Category – Benzer yazıları yazının bağlı olduğu kategorinden seçerek gösterir.benzer yazıların resmini ve yazıdan istediğiniz bir miktarda yazıyıda gösterebilir.

Thumblated Related Post – Benzer yazıları resim şeklinde gösteren bir eklentidir.

Related Posts Thumbnails – Benzer yazıları hem resim hem liste hemde açıklaması ile gösterebilen bu eklenti oldukça popüler bir kullacı kitlesiyle birlikte sahip olduğu özelleştirilebilir yapısı ve resimli benzer yazıları göstermedeki yetenekleri ile tavsiye edebileceğimiz bir eklentidir.

Bu eklentilerin yanısıra yaklaşık 50+ benzer yazılar eklentisi vardır. burada sizlere en çok kullanılan ve geliştirmeleri devam eden eklentileri tanıtmak istedik. sitelerine kurulumunu yapamayan ve bu konuda destek isteyen arkadaşlarımıza wordpress sayfasından bize ulaşabilecekleri form ile yardımcı olabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir